Online spreekuur asielrecht**

NiveauVerdiepingsniveau
PO punten1 PO (J)
Nieuw
Online spreekuur asielrecht** Wat betekent het hoofdlijnenakkoord voor het asielrecht? Een eerste duiding!


Startdatum:


Informeer mij
1

Wat betekent het nieuwe regeerakkoord op hoofdlijnen voor het asielrecht?

OSR heeft een jonge traditie dat juristen in bijzondere perioden op hoofdlijnen worden bijgepraat over gevolgen voor hun rechtsgebied tijdens een gratis online spreekuur.
Vijf jaar geleden toen COVID uitbrak deden we dat voor de eerste keer. Nu er een nieuwe periode met onzekerheden aanbreekt, willen we die service herhalen. Rond het moment dat het nieuwe kabinet op het bordes staat, geven onze docenten voor een aantal rechtsgebieden waarin veel onzekerheid is, in een uurtje online duiding van het regeerakkoord op hoofdlijnen.

Dit online spreekuur is gratis, maar je moet je wel vooraf inschrijven. Per online spreekuur is er plek voor 20 deelnemers.

Voor wie is deze cursus geschikt?

Dit online spreekuur wordt ontwikkeld voor juristen in het asielrecht. Of je nu advocaat, overheidsjurist of werkzaam bent als jurist bij bijvoorbeeld het COA of IND, graag praten we je in dit uur bij over belangrijke ontwikkelingen naar aanleiding van het hoofdlijnenakkoord.
Je hoeft niet eerder een opleiding gevolgd te hebben bij OSR om je in te schrijven voor deze service.

Wat is de cursusvorm?

Deze hele korte cursus is een online bijeenkomst van een uurtje waarin de docent duiding geeft aan het regeerakkoord op hoofdlijnen en gelegenheid is om hier vragen over te stellen.

Wie zijn de docenten?

Wat leer je tijdens het online spreekuur omgevingsrecht?

Na afloop van dit online spreekuur:

  • weet je op hoofdlijnen welke gevolgen het regeerakkoord voor het asielrecht zal hebben;
  • heb je je vragen kunnen stellen over de mogelijke gevolgen.

Welke voorkennis en ervaring heb je nodig?

Enige ervaring in het vreemdelingenrecht is nodig om de gevolgen van het nieuwe hoofdlijnenakkoord voor het asielrecht te kunnen begrijpen.

Certificering en PE-punten

  • een certificaat
  • 1 PO (J)

Inhoud


Materiaal

  • deelnemer cursusdag woensdag 4 september 2024 - Beoordeling: 10/10
    Veel bruikbare informatie in een uurtje
  • deelnemer cursusdag woensdag 4 september 2024 - Beoordeling: 9/10
    Zeer deskundig en nuttig !
  • deelnemer cursusdag woensdag 4 september 2024 - Beoordeling: 9/10
    In een korte tijd zeer veel nuttige info gekregen. De opleider was ook kundig en had zich goed voorbereid en verdiept in het onderwerp. Heel nuttig dus!
  • deelnemer cursusdag woensdag 4 september 2024 - Beoordeling: 7/10
    Informatief en duidelijk

Opleidingen Incompany

Al onze cursussen zijn ook incompany beschikbaar. Kijk hier voor meer informatie.

Hulp nodig?

Bel ons en wij helpen je graag.

Ellen Blonk
030 231 53 14
info@osr.nl
Veelgestelde vragen
Deel deze pagina

Nieuwsbrief

Wil jij als eerste belangrijke informatie ontvangen over de opleidingen en trainingen binnen jouw rechtsgebieden? Schrijf je dan hier in.

Cursussen die je misschien ook interessant vindt

Cursus geloofwaardigheidsbeoordeling bekeerling en LHBTI’ers **

Een professionele training met rechters en IND georganiseerd door SSR
5 PO (J) Verdiepingsniveau

Leergang Vreemdelingenrecht regulier module A en B *

30 PO (J) en 30 PWO Basisniveau

Compactcursus asielrecht *

Experts brengen je alles bij over het Nederlandse en Europese asielrecht
10 PO(J), 10 PE en 10 PWO Basisniveau

Actualiteitencursus mensenhandel voor asiel- en vreemdelingenadvocaten **

Vanuit het perspectief van zowel de advocatuur als de IND
5 PO (J) Verdiepingsniveau