Online spreekuur onderwijsrecht**

NiveauVerdiepingsniveau
PO punten1 PO (J)
Nieuw
Online spreekuur onderwijsrecht** Wat betekent het hoofdlijnenakkoord voor het onderwijsrecht? Een eerste duiding!


Startdatum:


Informeer mij

1

Wat betekent het nieuwe regeerakkoord op hoofdlijnen voor het onderwijsrecht?

OSR heeft een jonge traditie dat juristen in bijzondere perioden op hoofdlijnen worden bijgepraat over gevolgen voor hun rechtsgebied tijdens een gratis online spreekuur.
Vijf jaar geleden toen COVID uitbrak deden we dat voor de eerste keer. Nu er een nieuwe periode met onzekerheden aanbreekt, willen we die service herhalen. Rond het moment dat het nieuwe kabinet op het bordes staat, geven onze docenten voor een aantal rechtsgebieden waarin veel onzekerheid is, in een uurtje online duiding van het regeerakkoord op hoofdlijnen.

Dit online spreekuur is gratis, maar je moet je wel vooraf inschrijven. Per online spreekuur is er plek voor 20 deelnemers.

Wat is de doelgroep?

Dit online spreekuur wordt ontwikkeld voor juristen in het onderwijsrecht. Of je nu advocaat of overheidsjurist bent of als bestuurder werkt in het onderwijs, graag praten we je in dit uur bij over belangrijke ontwikkelingen naar aanleiding van het hoofdlijnenakkoord.
Je hoeft niet eerder een opleiding gevolgd te hebben bij OSR om je in te schrijven voor deze service.

Wat is de cursusvorm?

Deze hele korte cursus is een online bijeenkomst van een uurtje waarin de docent duiding geeft aan het regeerakkoord op hoofdlijnen en gelegenheid is om hier vragen over te stellen.

Wie is de docent?

  • dhr. Prof. mr. dr. Pieter Huisman
  • Wat leer je tijdens het online spreekuur onderwijsrecht?

    Na afloop van dit online spreekuur:

    • weet je op hoofdlijnen welke gevolgen het regeerakkoord voor het onderwijsrecht zal hebben;
    • heb je je vragen kunnen stellen over de mogelijke gevolgen.

    Welke voorkennis en ervaring heb je nodig?

    Enige ervaring in het onderwijs(-recht) is nodig om de gevolgen van het nieuwe hoofdlijnenakkoord te kunnen begrijpen.

    Wat ontvang je na afronding van het online spreekuur?

    • een certificaat
    • 1 PO (J)

    Inhoud

    Materiaal

    • Anoniem - Beoordeling: 10/10
      Erg interessant, leerzaam en praktijkgericht.
    • Matthijs Matthijs Stemmer - Beoordeling: 10/10
      Erg fijn dat de context geschetst werd bij het Hoofdlijnenakkoord!

    Opleidingen Incompany

    Al onze cursussen zijn ook incompany beschikbaar. Kijk hier voor meer informatie.

    Hulp nodig?

    Bel ons en wij helpen je graag.

    Ellen Blonk
    030 231 53 14
    info@osr.nl
    Veelgestelde vragen
    Deel deze pagina

    Nieuwsbrief

    Wil jij als eerste belangrijke informatie ontvangen over de opleidingen en trainingen binnen jouw rechtsgebieden? Schrijf je dan hier in.

    Cursussen die je misschien ook interessant vindt

    Basisopleiding onderwijsrecht mbo*

     
    Nieuw
    Specifiek gericht op de wetgeving voor het mbo
    25 PO (J) Basisniveau

    Verdiepingscursus passend onderwijs**

    Leer alles over de zorgplicht van scholen conform de Wet Passend Onderwijs
    15 PO (J) Verdiepingsniveau

    Basisopleiding onderwijsrecht PO en VO

    Goede basis voor onderwijsrecht in de breedte
    25 J (PO) Onbekend

    Basisopleiding onderwijsrecht hbo en WO*

    Heterogene groepen met zowel bestuurders uit het onderwijs als juristen
    25 PO (J) Basisniveau