Terug naar zoekresultaten

8-daagse Chinareis**

Prijs: € 3.950,00

(excl. btw)

Nu inschrijven
Data: 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09 juni 2012 (Toon tijden)
DatumVanTot
02-06-201209:0017:00
03-06-201209:0017:00
04-06-201209:0017:00
05-06-201209:0017:00
06-06-201209:0017:00
07-06-201209:0017:00
08-06-201209:0017:00
09-06-201209:0017:00

Niveau: OSR Verdiepen ®
Doelgroepen: Advocaat, Bedrijfsjurist, Rechterlijke macht, (semi) Overheidsjurist, Fiscalist, Jurist overig, HBO-jurist

20

Na de succesvolle reizen van afgelopen voorjaar en die in 2010, vertrekt OSR Juridische Opleidingen in juni 2012 weer naar China! In samenwerking met HIL International Lawyers & Advisers (het eerste Nederlandse advocatenkantoor met licentie om zich in China te mogen vestigen) en VNC Asia Travel organiseren wij deze unieke reis voor advocaten en bedrijfsjuristen. We nemen u mee langs de juridische hoogtepunten van Beijing en Shanghai. Tijdens deze boeiende reis bouwt u aan hèt netwerk dat u nodig heeft om succesvol zaken te kunnen doen met en in China. Bovendien doet u tijdens de vele colleges, presentaties en voordrachten essentiële kennis en vaardigheden op.

Leerdoelen
Na deze intensieve en unieke reis bent u op de hoogte van de beginselen van het Chinese recht, kent u de invloed van het politieke systeem op het recht, heeft u inzicht in de verschillende juridische spelers van China, weet u hoe de Chinese advocatuur in elkaar steekt en kent u de belangrijkste do's en don't 's van het Chinese zakendoen.

Overige informatie
De prijs is € 3950,- . Deze scherpe prijs is excl. BTW en incl. informatiebijeenkomst in Utrecht, retourvlucht Amsterdam-Beijing/Shanghai-Amsterdam, vervoer in China o.b.v. een professionele gids, uitstekende accommodaties en maaltijden, genoemde excursies, visumbemiddeling, tax en brandstoftoeslagen en 20 PO punten. De hotels waar u verblijft zijn 5-sterren hotels en de lunches en maaltijden zijn uitstekend tot bijzonder te noemen: u dineert o.a. in het historische Quanjude Duck Restaurant, het vermaarde South Beauty 881 Restaurant en trendy Mr. and mrs. Bund.

Optioneel: extra kosten voor een 1-persoonskamer € 595,- (excl. BTW)

Het minimaal aantal deelnemers voor deze reis bedraagt 10 personen.

Reacties deelnemers voorgaande reizen
•   Goede mix en balans van ontmoetingen met rechterlijke macht, wetgever, universiteiten, advocatuur en inbreng Nederlandse deskundigen.
•   Het was één leerproces!
•   Het verschil in aanpak ‘Chinese presentatie’ en westerse presentatie was bijzonder interessant.
•   De organisatie was voortreffelijk.
•   Perfecte mix!
•   Afwisselend en interessant met ruimte voor cultuur.
•   Goed verzorgd mag een understatement heten.
•   Anders dan mijn verwachting…. Maar wel goed, overtroffen zelfs!
•   Ik had niet direct een beeld van wat ik kon verwachten. Maar eenmaal daar was ik direct onder de indruk. De reis heb ik alleen maar als positief ervaren.
•   Het was een unieke ervaring!

Bezoek aan o.a.:
•   First Instance of Appelate Court
•   China International Economic and Trade Arbitration Commission (CIETAC)
•   Peking ( Beida) University
•   Fudan University
•   Shanghai Justice Bureau
•   Shanghai Lawyers Association
•   All China Lawyers Asssociation
•   Lokaal Chinees advocatenkantoor
•   Nederlands advocatenkantoor met vestigingen in China
Diverse colleges / lezingen / presentaties verzorgd door diverse instanties (zoals The Netherlands Foreign Investment Agency,NFIA ) over o.a.:
•   Het rechtssysteem, politiek en advocatuur in China
•   De Chinese advocatuur met Westerse blik
•   Het aantrekken van Chinese investeerders in Nederland en de rol van Nederlandse advocaten/bedrijfsjuristen hierin door
•   Chinees vennootschapsrecht
•   Chinees verbintenissenrecht
•   Chinees arbeidsrecht
•   Chinees contractenrecht
•   Alternative Dispute Resolution / mediation
Verder bezoeken aan o.a.:
•   Tian’anmen Plein (Plein van de Hemelse Vrede)
•   de Verboden Stad
•   De Grote Muur
•   Shanghai World Financial Center (hoogste observatieplatform van de wereld) - optioneel
En ook bijzonder transport op het programma: een boottocht over de Huangpu-river en per Maglev-trein (max 431 km/uur) naar het vliegveld, beiden in Shanghai.

Voor deze cursus zijn nog geen reviews beschikbaar.

Schrijf een review

Heeft u deze cursus eerder bij OSR gevolgd? Dan zijn wij benieuwd naar uw ervaring. U kunt hieronder een review achterlaten. Houd wel rekening met de spelregels bij het schrijven van de review.

Spelregels

1. Wat schrijft u in uw review?
Uw eigen mening. We willen graag weten waarom u een cursus wel of niet geslaagd vindt.

2. Wat schrijft u niet in uw review?
* Adressen, telefoonnummers en e-mailadressen;
* Kwetsend commentaar;
* Links naar andere websites;

Let op: Als uw beoordeling niet overeenkomt met bovenstaande voorwaarden, hebben we het recht deze niet te plaatsen of te verwijderen.

Plaats je ervaring

Contact

Voor inhoudelijke informatie kunt u contact opnemen met mevr. mr. drs. C.F. Kattenpoel Oude Heerink, Opleidingsmanager.

Voor praktische informatie neemt u contact op met onze afdeling Cursusadministratie (info@osr.nl)

Zit de cursus die u zoekt er niet tussen?

Wellicht kunnen wij u verder helpen. Neem contact met ons op via 030 231 5314 of info@osr.nl.